close

MOST POPULAR

Sorry, Posts you requested could not be found...

MOBLIE

Sorry, Not enough posts for this block, please add more posts...

APPLICATIONS

Sorry, Not enough posts for this block, please add more posts...

- Advertisement -

LATEST REVIEWS

Sorry, Posts you requested could not be found...

Editors' Take

Sorry, Posts you requested could not be found...

Sorry, Posts you requested could not be found...

- Advertisement -

THE LATEST

Duyurular

Prof. Dr. ÖNDER ERGÖNÜL İLE “COVİD-19: AŞILAR VE TEDAVİ”

OnderErgonul_Afis2

Değerli Koç-Yönder Üyelerimiz,

Pandemi koşulları nedeniyle konuşmacılı toplantılarımızı elektronik ortamda sürdürmeye devam ediyoruz. Bu kez yine güncel ve hepimizin yaşamını çok yakından etkileyen bir konuyu ele alıyoruz. “Covid-19: Aşılar ve Tedavi” konusunu en yetkin bir uzmandan, Vehbi Koç Vakfı Hastahaneleri (Amerikan hastahanesi ve Koç Üniversitesi Hastahanesi) Enfeksiyon Hastalıkları Bölüm Başkanı Sayın Prof.Dr. Önder Ergönül’den dinleyeceğiz.

Program 2 Haziran 2021 saat 20:00 de başlayacak ve bir saat sürecektir. Programa tam zamanında başlamayı sağlamak üzere aynı gün saat 19:45te aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak sisteme giriş yapmanızı rica ederiz. Program süresini verimli kullanmak adına Sn. Ergönüle yönelteceğiniz sorularınız yazılı olarak alınacaktır. Lütfen sorularınızı program yöneticisi, Koç-Yönder Başkan Yardımcısı Davut Ökütçü’nün davuto@gmail.com eposta adresine gönderiniz. Toplantı sonunda ek sorulara fırsat doğması halinde el kaldıranlara mikrofonları açılarak söz verilecektir.

Tarih-Saat: 2 Haziran 2021 19:45; Istanbul.Zoom Toplantı Bağlantısı (Link): https://zoom.us/j/93080192615?pwd=bWhRU0g0RFRXZUZrOFNtUmVnQ0xYZz09

Meeting ID: 930 8019 2615 Şifre: KY2021 (sorulur ise)
Tüm katılımcıların girişte mikrofonu kapalı olacaktır. Sizleri bu önemli toplantıda aramızda olmaya davet ederiz.
Saygılarımızla
KOÇ-YÖNDER YÖNETİM KURULU

 

Prof. Dr. ÖNDER ERGÖNÜL

Prof. Dr. Önder Ergönül, 1965 yılında Gaziantep’te doğdu. 1989 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

Uzmanlık eğitimini, 1996 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı’nda tamamladı. 2000-2002 yılları arasında University of Utah, School of Medicine, Department of Internal Medicine Division of Infectious Diseases, Utah, A.B.D.’de araştırmalarda bulundu.

Yüksek lisans eğitimini, 2003 yılında Harvard School of Public Health, Boston, A.B.D.’de “sayısal yöntemler” alanında tamamladı. 2004 yılında Bayındır Hastanesi Araştırma Ödülü’nü, 2007 yılında ise Türk Tabipleri Birliği Prof. Dr. Nusret Fişek Halk Sağlığı Bilim Ödülü’nü aldı.

2006-2010 yılları arasında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı’nda öğretim üyesi olarak çalıştı. 2010 yılında Profesör oldu.

Prof. Dr. Ergönül, 2011 yılından bu yana VKV Sağlık Kuruluşlarında Enfeksiyon Hastalıkları Bölümü’nde Bölüm Başkanı olarak görev yapmaktadır.

devamını oku