close
Haberler

1. GELENEKSEL KOÇ YÖNDER GECESİ 9 ARALIK 2009 ÇARŞAMBA GECESİ RMK MÜZESİNDE YAPILDI

Artık geleneksel hale gelmiş bir Koç Yönder gecesi daha, alışageldiğimiz bir mekanda, Hasköyedeki Rahmi M. Koç müzesinde 9 Aralık Çarşamba gecesi yapıldı.

Bugüne kadar yapılan benzeri gecelerden çok daha fazla bir katılımla gerçekleşen bu geceye,  başta onursal başkanımız Sayın Rahmi M.Koç olmak üzere, Koç Holding Yönetim kurulu başkanı Sayın Mustafa Koç, Koç Holding CEO’su Sayın Bülent Bulgurlu, Koç ailesinin diğer mensupları ile Koç Holding ve Koç şirketleri yöneticileri ve değerli üyelerimizi eşleri ile birlikte katıldılar.

Gecenin ilerleyen saatlerinde, geceye katılan ve 80 yaşlarını idrak etmiş üyelerimizden, Sayın Can Kıraç, Sayın Ferdi Vardarman, Sayın Turhan Onur, Sayın Adnan Gidel ve Sayın Nurettin Kızılay’a plaketleri Sayın Rahmi M. Koç tarafından verildi.

Bu gecede bizimle beraber olan Sayın Can Kıraç’ın daha sonra yaptığı konuşma ise bizlere, Can Bey’in emekli olmadan evvel yaşadığımız üst düzey toplantılarında yaptığı konuşmaları anımsattı, aynı şekilde keyif aldık, ve yüksek sesli kahkahalarımızı gizleyemedik.

Gece daha sonra Mr Cole’un tatlı müziği eşliğinde devam etti.

Bu sayfamızın devamında  o geceye ait bazı fotoğraflarla, Rahmi Bey’in –her zamanki nezaketi ile- hemen ertesi gün, başkanımız Tunç Uluğ’a gönderdiği mektubu bulabilirsiniz.