close
Haberler

“13. İŞ DÜNYASINDA LİDERLİK” SERTİFİKA PROGRAMI

“İŞ DÜNYASINDA LİDERLİK 13” Sertifika Programı

 3-10-17-24 Mayıs

Bahçeşehir Üniversitesi Hükümet Liderlik Okulu ve Koç-Yönder tarafından düzenlenen  İş Dünyasında Liderlik Sertifika Programı’nın on üçüncüsü bu sene 3-10-17-24 Mayıs Cumartesi  günleri  saat 09:30-17:30 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

 

Program Amacı:

Günümüz iş dünyasındaki başarılı şirketler, daha eğitimli ve daha etkin çalışmalar yapabilen kadrolar kurmakta; bunun için yeni fikirler ve projeleri hayata geçirebilecek “lider” özellikli insan profili üzerinde durmaktadırlar. Bununla birlikte yeni iş kuran veya iş kurma planları yapan girişimcilerin de işin başında veya devamında nasıl hareket etmeleri gerektiği, uygulayabilecekleri stratejiler, krizlerle başa çıkabilme becerisi, insan yönetimi ve işletmenin kurumsallaşması konularında daha eğitimli olmaları büyük önem taşır.

İş Dünyasında Liderlik Sertifika Programı, işte bu gerçekler dikkate alınarak gerçekleştirilmekte ve katılımcılarının çalışma hayatına yön vermeyi amaçlamaktadır.

Program Özellikleri:

İş Dünyasında Liderlik Sertifika Programı her akademik yıl Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş ana yerleşkesinde gerçekleştirilmektedir. Program dört hafta süresince her Cumartesi günü 09.30-18:30 saatleri arasında ilk iki hafta dört oturum şeklinde gerçekleşecek, üçüncü ve dördüncü haftalarda ise fabrika ziyaretleri olup saha çalışması şeklinde Arçelik ve Ford Otosan Fabrikaları ziyaret edilecektir. Eğitimler katılımcıların eğitim esnasında soru ve görüşlerini eğitmen ve diğer katılımcılarla etkileşimli bir şekilde dile getirebildikleri bir ortamda gerçekleşmektedir. Programı başarıyla tamamlayan katılımcılara sertifika verilmektedir. Program katılımcılarının sertifika almaya hak kazanmaları için programa %100 oranında katılım göstermeleri gerekmektedir.

Program İçeriği:

Koç-Yönder ile ortaklaşa düzenlenen program kapsamındaki dersleri yönetici konumunda çalışmış, uygulama deneyimi yüksek eğitimciler vermektedir. Bu sayede katılımcılar teorinin yanı sıra, gerçek hayattaki işleyişi örneklerle öğrenme fırsatı bulmaktadır. Program dâhilindeki ana konular aşağıda sıralandığı gibidir.

  • Girişimcilik
  • İnsan Odaklı Yönetim
  • Liderlikte Gücün Doğru Kullanımı: İyi Yönetişim
  • Stratejik Yönetim
  • Pazarlama ve Dış Ticarette Liderlik
  • Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma
  • Kriz Yönetimi
  • Kurum Kültürü

Ödeme ve kayıt ile ilgili sorularınızı aşağıdaki kısımdan bize iletebilir ya da aşağıdaki linke tıklayarak  on-line  başvuruda bulunabilirsiniz.

https://ois.bahcesehir.edu.tr/finans/sertifikaonkayit/duzenle/id/HLO/sertifika_id/

İş Dünyasında Liderlik 13 Sertifika programımıza online olarak önkaydınızı yaptırdıktan sonra ödemeyi belirtilen opsiyonların herhangi birini kullanarak yapmanızı rica ediyoruz. İş Dünyasında Liderlik 13 programımız için mevcut ödeme opsiyonlarını aşağıda bilginize sunuyorum. Program ücreti 700 TL olarak belirlenmiştir.

1-       Bahçeşehir Üniversitesi’ne gelerek Mali İşler birimimizden T.C. kimlik numaranızı belirtmek

suretiyle nakit ve kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

2-       Bahçeşehir Üniversitesi’nin DenizBank Güneşli Ticaret Merkez Şubesi (4510) —  

         1992146 – 386 numaralı hesabına program ücretini yatırabilirsiniz. Lütfen işlem

açıklaması kısmına isminizi ve soyisminizi belirterek, İş Dünyasında Liderlik 13 ödemesi

diye not aldırınız. (IBAN Numarası: TR57 0013 4000 0019 9214 6003 65)

3-       Bahçeşehir Üniversitesi’nin online ödeme sayfasından

(https://ois.bahcesehir.edu.tr/finans/onlineodeme) TC kimlik numaranızı girerek, kredi kartınızla

ödeme yapabilirsiniz.