close
Haberler

BAR GECESİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

BİR BAR GECESİNDE DAHA BİR ARADA iDiK

Aslında “bar gecesi” dedik ama eski alışkanlıkla; bundan böyle bu buluşmalarımızın adı “Koç Yönder Sohbet Gecesi” olacak !

Zira dernek yönetiminin yeni görev döneminin bu ilk toplantıda, YK Başkanımız Mesut Ilgım, son on seneden beri incelemekte olduğu bir konuda, 1933 Atatürk Üniversite Reformu ve ülkemize sığınan Alman bilim adamları konusunda bir konuşma yaptı. Bu konuşma daha sonra, değerli katılımcılarımızın katkı ve sorularıyla daha da zenginleşti

İleriki toplantılarda ister üye arkadaşlarımız, ister onların değerli eşleri, bizlere bilgilerini aktaracaklar, ya da misafir konuşmacılar davet edeceğiz.

32 katılımcıyla gerçekleşen ve de artık alıştığımız bir mekan olan Moda Deniz Kulübü salonlarında, son derece keyifli bir başka “birliktelik” yaşadık, anılar tazelendi ve başka bir buluşmada tekrar biraraya gelme dilekleri ile geceyi noktaladık. Bu mekanı (çok uygun koşullarla) kullanmamız konusunda bize yardımcı olan değerli Başkan Yardımcımız Altan Edis’e de bu vesile ile teşekkürler ediyoruz.