close
baskanlaryemek12012012_divan

KOÇ-YÖNDER YÖNETİM KURULU ÖNCEKİ DÖNEM BAŞKANLARIMIZ İLE BULUŞTU

Başkan Mesut Ilgım, Derneğimizin Kurucu Başkanı Can Kıraç, önceki dönem başkanları Erdoğan Karakoyunlu  ve Tunç Uluğ’u Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile bir yemek davetinde bir araya getirme önerisini açtığında hemen kabul gördü. Başkanlarımıza en uygun yer, tarih ve saatte organize etme görevi de yine Başkana verildi.

Buluşma için seçilen yer yakın tarihte hizmete giren Divan Oteli ve 12 Ocak 2012 günü öğlen yemeği olarak belirlenmişti.  Divan’daki buluşmaya ilk gelen kurucu başkanımız Can Kıraç idi. Önceden konukları karşılamak üzere lobide yerini alan Genel Sekreter Davut Ökütçü ile sohbet etmeye başladıktan kısa bir süre sonra tüm davetliler birer birer kapıdan içeri giriyorlardı. Lobide her gelen için ilave edilen bir koltukla genişleyen sohbet çemberindeki muhabbet koyulaşırken Cam Salonda masamızın hazır olduğu bilgisi geldi.

Bir yandan anılar, anekdotlar paylaşılırken öte yandan Divan’ın tatlı olarak sunduğu Laz Böreğini de içeren menüsünün de sonuna gelmekteydik. Vaktin nasıl geçtiğini anlayamamış, sohbetin tadı damaklarda kalmıştı.   Bu toplantının tekrarı tüm Başkanlarımızın ve Yönetim Kurulunun ortak arzusu idi. Bu güzel birliktelik, katılanların menü kitapçıklarını imzalamaları, tekrar buluşma sözü ve lobide çekilen fotoğraf ile noktalandı.