close
Haberler

KOÇ-YÖNDER GAZİANTEP TİCARET ODASINI ZİYARET ETTİ

5 Haziran günü, Mesut Ilgım, Cengiz Nayır, Ferdin Hoyi ve Emre Görgün’den oluşan bir Koç Yönder heyeti, Gaziantep Ticaret Odasının davetlisi olarak Gaziantep’e gittiler.

Konu, Koç Yönder’i tanıtmak, muhtemel işbirliği imkanlarını araştırmak ve oda üyelerine, özellikle Kobi’lere verebileceğimiz desteklerin yanısıra Aile Şirketleri ve bu tür yapılanmalarda kurumsallaşma konusunda bilgi vermekti.

Ticaret Odası toplantı salonunda saat 14:30 da başlayan, ve ağırlıklı olarak 70 kadar genç girişimciden oluşan katılımcılara önce Koç Yönder sunumu yapıldı, daha sonra Emre Görgün, Ferdin Hoyi ve nihayet Cengiz Nayır tarafından eğitim, danışmanlık ve aile şirketlerinde kurumsallaşma konularında sunumlar yapıldı.

Büyük bir ilgiyle izlenen sunumlardan sonra gelen soru cevap bölümnünde, özellikle genç kuşağın, şirket kurucusu ilk kuşağı oluşturan gruplarla ciddi iletişim sorunları yaşadıkları gözlemlendi.

Diğer yandan, toplantı öncesi Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Sayın Mehmet Aslan’la yapılan söyleşide, Suriyede yaşanan olumsuzluklar nedeni ile bölgenin maruz kaldığı ekonomik sıkıntılar dile getirildi.