close
Haberler

Koç-Yönder Talihli Çiftleri

rmkdayemek3

KOÇ-YÖNDER GECESİNİN TALİHLİ ÇİFTLERİ RAHMİ M. KOÇ’un EVINDE AKŞAM YEMEĞİNDE AĞIRLANDI

24 Kasım 2011 gecesi yapılan son Koç-Yönder gecesinde, hatırlayacağınız gibi, geleneksel piyango çekilişimiz yapılmış ve ikramiye olarak konulan araba bu yıl rahmetle andığımız Yüksel Pulat’ın eşi, Gülay Pulat’a çıkmıştı.

Bunun üzerine, Ali Koç’un teklifi ile piyango’ya bir ikramiye daha ilave edildi : Rahmi Koç’un evinde dört çift’e bir akşam yemeği !

O çekilişin talihlileri  de; Teoman İlkin ve eşi, Hüsrev Elveriş ve eşi, yeni üyelerimizden Olgun Altuntaş ve eşi ile, halen Koç Holdingde üzt düzey yönetici olarak çalışmakta olan Aylin Gezgüç ve eşi oldular !

Bu etkinlikten sadece 3 gün sonra, Sayın Rahmi Koç’dan, davetin 9 Mart 2012 akşamı, Kandillideki evinde gerçekleşeceği ve yemeğe, çekilişin talihlileri yanı sıra başkanımız Mesut Ilgım ve eşi’nin de katılmalarını isteyen mektubu geldi.

İşte bu davet 9 Mart akşamı gerçekleşti.

Rahmi Bey’in bir müzeden farksız evinde, davetliler kolay kolay unutamayacakları bir gece yaşadılar. Çalışma hayatları ile ilgili anı ve anekdotlar anlatıldı; “ne olacak bu memleketin hali” konusuna hafiften temas edildi ve davetliler gece yarısına yakın bir saatte; damaklarında yedikleri muhteşem yemeğin lezzeti, hafızalarında yaşanan sohbetin sıcak anıları ile Kandilliden ayrıldılar. Böylesi davetlerin devam etmesi umudunu yüreklerinde taşıyarak !