close
Haberler

Koç Yönder üyeleri, eşleri ile bir başka bar gecesinde daha biraraya geldiler

18 Kasım Çarşamba akşamı Koç Yönder üyeleri, eşleri ile bir başka bar gecesinde daha biraraya geldiler.

18 Kasım Çarşamba akşamı Koç Yönder üyelerinden -Akın Komsuoğlu-Altan Edis-Ayten Şengürbüz-Can Kıraç-Özden ve Erol Günen-Sema ve Haldun Gören-Gülovan ve Hüsrev Elveriş-Ayşe ve Mesut Ilgım-Aynur ve Mustafa Tekdemir-Güler ve Sunuk Pasiner-Ayşe ve Suphi Bilgin-Erkız ve Tali Şermet-Judıth ve Tunç Uluğ-Tülay ve Ünal Çingir-Uğur Çatbaş’dan oluşan bir grup, keyifli bir “bar gecesinde” biraraya geldiler.

Bu kez mekan değişikti; Altan Edis dostumuzun destek ve organizasyonu ile Moda Kulübünün nefis manzaralı mekanlarında bir araya geldik.

Değerli üyemiz, ilk Yönetim Kurulu Başkanımız, ağabeyimiz Can Kıraç’ın keyifli sohbetinden faydalandık, gene anılar tazelendi. Kimse “Ne olacak bu memleketin hali ?” demedi.

Uğur Çatbaş dostumuzu sağlığına kavuşmuş olarak aramızda görmekten mutlu olduk.

Onbeş gün evvel yapılan Edirne turuna katılan dostlarımız keyifle “yaşadıklarını” anlattılar. Torunlardan torbalalardan bahsedildi ve bir bar gecesi daha sona ererken, üyeler bir dahaki buluşmanın nerede olacağını sormayı da ihmal etmediler.

Yeri gelmişken;  bir dahaki buluşmamız, muhtemelen 23 Aralık Çarşamba günü Eyüp Silahtarağa’daki Santral İstanbul’da (eski elektrik santralı) olacak.

O gün öğlenden sonra Santral İstanbul’da buluşup, müze, modern sanat galerisi ve çağımızın önemli sanatçılarından, Pariste yaşayan, ressam Yüksel Arslan’ın retrospektif sergisini gezecek, geceyi, Asmalı Mescit’in bir bar/lokantasında noktalayacağız.

Sergi turumuz, daha evvel olduğu gibi, Mimar Sinan Üniversitesinin akademisyen üyelerinden birinin rehberliğinde yapılacaktır.

Bu tarihi de şimdiden not etmenizi rica ediyoruz.

 

Saygılarımla,

Tunç Uluğ
Koç-Yönder
Yönetim Kurulu Başkanı