close
Haberler

KOÇ YÖNDER’DEN DARÜŞŞAFAKA URLA REZİDANSINA ZİYARET

urla333

Koç Yönder’den Darüşşafaka Urla Rezidans’ına ziyaret

Koç topluluğundan emekli olan üst düzey yöneticilerin bilgi ve birikimlerinden başkalarının da istifade etmesi için 1995 yılında Koç Holding ve şirketlerinden emekli olan 20 üyenin iştirakiyle kurulan Koç Yönder’in Yönetim Kurulu Başkanı Mesut İlgim ile üyeleri, 13 Mayıs 2011’de Darüşşafaka Urla Rezidans’ı ziyaret etti. Kendileri için organize edilen kokteylin ardından Rezidans’ı gezen dernek üyeleri için akşam da bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Toplantıda; Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Yıldırım, Koç Yönder mensuplarına Cemiyet’in tarihi misyonunu anlatırken, Urla Rezidans Kurum Müdürü Ahmet Çakaloz da rezidanslar hakkında bir sunum yaptı.

Urla Rezidans Kurum Müdürü Ahmet Çakaloz Koç Yönder Yönetim Kurulu Başkanı Mesut İlgim ile eşi Nurdan Hanım (sağda) Urla Rezidans bağışçısı Ruhi ve Türkan Bengi çiftiyle…

Toplantıdan sonra canlı müzik eşliğinde akşam yemeğini yiyen konuklar ve Urla Rezidans bağışçıları, gecenin ilerleyen saatlerinde yapılan dans gösterisiyle hoşça vakit geçirdi.